Muzikálová kráska není sama. S kým strávila sexy Nikola Ďuricová dovolenou?
Zdroj: herminapress

Muzikálová kráska není sama. S kým strávila sexy Nikola Ďuricová dovolenou?

Vytvořeno dne 02.08.2021

 

Letošní dovolenou si Nikola Ďuricová (26) neplánovala sama, ale dostala instrukce k odjezdu od své sestry, která vše do posledního detailu zařídila. Cílem se stalo slunné Chorvatsko, kde zpěvačka týden vystavovala svou postavu slunci. A byla moc ráda, že opět po letech stráví rodinnou dovolenou.

“Organizaci letošní dovolené měla v režii moje starší sestra. Pouze jsme věděli v kolik a kde máme být, tedy čas a místo odjezdu. Během roku si rodiny moc neužiji, a proto jsem moc ráda, že nám zase po deseti letech vyšla společná dovolená,” sdělila zpěvačka.

V době pandemie, kdy divadla nemohla hrát, našla Nikola uplatnění ve zdravotnictví. Byla proto ráda, že mohla u moře načerpat novou energii a užít si rodinné pohody se svými nejbližšími. “Byli s námi i neteř se synovcem, takže o zábavu jsme měli postaráno. První den jsme měli menší komplikace. Jednu konkrétní pláž jsme hledali více než hodinu a k tomu jsme ještě hodně zmokli,” dozvěděli jsme se dále.

Kromě zpěvu se herečka věnuje také dabingu. “Během prázdnin mě také v srpnu čekají ještě zkoušky muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská v Divadle Broadway, premiéra je naplánovaná na 30. září, tak už se strašně těším,” dodala závěrem půvabná Slovenka.