Obávaný porotce z MasterChefa bude řádit jinde. Přemek Forejt se upsal fast foodu
Zdroj: herminapress

Obávaný porotce z MasterChefa bude řádit jinde. Přemek Forejt se upsal fast foodu

Vytvořeno dne 18.02.2022

Široká veřejnost zná sympatického Přemka Forejta hlavně jako porotce televizní soutěže MasterChef Česko. Své vybrané chutě a bohaté kulinářské zkušenosti zúročuje také v olomoucké restauraci, kde působí jako šéfkuchař. I když je Přemek mistr ve svém oboru, netají se ani tím, že si rád zajde na jídlo fast foodu.

„Mám strašně rád hranolky, ale už nějakou dobou mi vrtalo hlavou, jak to, že všude vypadají a chutnají stejně, a to už řadu let. A tak jsem můj oblíbený fast food na Instagramu trochu popíchl,“ říká Přemek Forejt. Polemiku zveřejnil ve svých stories na Instagramu, kde společnost označil. A její reakce na sebe nenechala dlouho čekat a vznikla nabídka spolupráce.

Během tříleté spolupráce se tak veřejnost spolu s Přemkem podívá pod pokličku výrobním procesům oblíbených produktů. Pomyslná funkce „kontrolora kvality“ bude zahrnovat i návštěvy u dodavatelů a testování kvality používaných surovin. „Jsem hrozně zvědavý. Těším se, že vše uvidím na vlastní oči, budu mluvit s dodavateli, odborníky i zaměstnanci z restaurací. Mekáč je pojem a mě samotného zajímá, jak má nastavené a propracované procesy, z čeho své jídlo, jehož i já sám jsem fanoušek, připravuje, navíc v tak extrémním tempu,“ říká Forejt.

 V průběhu prvního roku spolupráce se zaměří především na dodavatele a suroviny, odkryje tajemství legendárních hranolek, jak přesně a z čeho se připravují burgery, zajede na pole i pastviny.  Tím, o co se bude Forejt zajímat jako první, jsou brambory.

 

 

 

Default User Image
M, 22.02.2022 01:50
Obávaný? Tahle mánička? ten snad jediný je tam k smíchu a teď to potvrzuje...mcshit...gl