Jitka Schneiderová se vydala za Romanem Zachem do Buenos Aires. Vy tak daleko nemusíte!
Zdroj: Se svolením Studio DVA

Jitka Schneiderová se vydala za Romanem Zachem do Buenos Aires. Vy tak daleko nemusíte!

Vytvořeno dne 17.02.2022

Mezi nejvášnivější tance patří bezesporu tango. Když se k němu přidá poutavý děj a skvělé herecké a taneční výkony, vznikne inscenace, kterou byste rozhodně neměli minout.

A přesně takové je Moje tango s Romanem Zachem a Jitkou Schneiderovou, které uvádíme ve čtvrtek 17. února od 19:30 hod. na Malé scéně. Svůdné rytmy a tklivé tóny akordeonu prolínající se naším příběhem vám nabídneme v živém podání někdejšího mistra Evropy ve hře na harmoniku Karla Maříka.

Virginie se musí rozhodnout, zda zůstane v pohodlí a bezpečí svého středostavovského britského života, nebo zariskuje a opustí všechno, co zná, nasedne do letadla, odcestuje dvanáct tisíc kilometrů do Buenos Aires a naučí se tango. Někdy musíte následovat svoje nohy. A někdy své srdce, abyste zvládli nové kroky svého života. Živá hudba, vášnivý tanec a svůdné, hledající a sebevědomé rytmy, které mohou vše změnit.

Přijměte pozvání Studia DVA a nechte se strhnout temperamentem argentinského tanga. Zprostředkujeme vám výlet až do Buenos Aires.