Orozovič, Polívková, Peroutka, Slováčková a další se sejdou na Jungmaňáku! Kdy se rozjede Busking pro Slunce – díl třetí?
Zdroj: herminapress

Orozovič, Polívková, Peroutka, Slováčková a další se sejdou na Jungmaňáku! Kdy se rozjede Busking pro Slunce – díl třetí?

Vytvořeno dne 09.06.2020

Stejně jako dva roky zpátky pořádá herečka Nikol Heřmánková Kouklová charitativní odpoledne Busking pro Slunce. Třetí roční pouličního koncertu se opět koná 22. června od 14 do 21 hodin na Jungmannově náměstí v Praze.

„Letos zařizování Buskingu nebylo vůbec jednoduché. Kvůli koronaviru jsem nemohla na úřady a včas vyřizovat povolení akce. Tudíž propagace nebyla řádná a nyní jsem ráda za každou zmínku,“ popsala Nikol problémy s pořádáním akce.

Podpořit pouliční umění a zároveň Nadaci Slunce přijde spousta umělců.

Podpořit pouliční umění a zároveň Nadaci Slunce přijde Anna Polívková a Iby Pop jako ANIBY,  Green Småtroll, Igor Orozovič, 20 Minutes, Bookie Baker, Míša a Roman Tomešovi, Radka Pavlovčinová, Jan Kříž, Aneta Krejčíková, Milan Peroutka, Dáša Zázvůrková, Martin Písařík, Peter Pecha, Anna Maria Almeida, Dušan Marko, Tereza Vítů, Jen Nedvěd, Anna Slováčková a Aura a další řada skvělých divadelníků a muzikantů!

Umělci vystoupí bez nároku na honorář a pomyslný klobouk, do kterého budou moci lidé přispívat jednotlivým interpretům za jejich výkony, bude na místě předán ředitelce Nadace Slunce paní Blance Dvořákové. 

 

 

 

Default User Image
Anonym, 10.06.2020 13:17
Na busking pro slunce půjdu hlavně kvůli lidem které znám osobně anetka krejcikova s vašek tobrman už se na ně tesim