Pan profesor nastupuje! Jaká překvápka čekají na Vojtěcha Dyka v jeho škole?
Zdroj: TV Nova

Pan profesor nastupuje! Jaká překvápka čekají na Vojtěcha Dyka v jeho škole?

Vytvořeno dne 08.09.2021

Už zítra odstartuje na TV Nova nový seriál ze školního prostředí Pan profesor! Hlavní roli svérázného profesora na gymnáziu ztvárňuje Vojtěch Dyk, který hned v prvních dílech zažije pořádný adrenalin.

V prvním díle seriálu se seznámíme s Markem (Vojtěch Dyk), jeho studenty i kolegy v situaci, která je pro spoustu rodičů i pedagogů noční můrou. Kdy je ten správný čas přiznat dítěti, že je adoptované? V podobné situaci se ocitají i rodiče (Jiří Štrébl a Alena Mihulová) středoškoláka Romana (Michal Pazderka).

Navíc díky téhle kauze na Marka kouká skrz prsty i nová sexy kolegyně Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), na kterou dostane okamžitě zálusk. Jenže Karolína je trochu tvrdší oříšek než ty, které Marek svádí celkem bez námahy a které z jeho života mizí stejně rychle, jako se v něm ocitají. Co na ni zabere? 

Ve druhé epizodě seriálu objeví Marek ve školním skladu miminko, což způsobí na škole obrovský poprask. Záhy se totiž provalí, že miminko propašovala na gymnázium Žofie, jedna z Markových studentek (Radka Caldová), takže ředitele školy začnou okamžitě „omývat“. O jejím těhotenství a porodu totiž nikdo nevěděl, což nevrhá na školu a její pedagogy to nejlepší světlo.

Jak se jejich osudy protnou s osudy jednotlivých studentů? Jak vypadá netradiční výuka fyziky či chemie, při níž se skáče z okna nebo pořádá diskotéka v deset ráno?