Petr Janda pokřtí CD svému žákovi. Jary Tauber vydává debutové album
Zdroj: Se svolením NetwIN production

Petr Janda pokřtí CD svému žákovi. Jary Tauber vydává debutové album

Vytvořeno dne 09.04.2022

Kladenský kytarista, zpěvák a skladatel Jary Tauber, který má již za sebou, mimo jiné, také společné turné s frontmanem skupiny Olympic Petrem Jandou po USA, Austrálii či Novém Zélandu, vydává své debutové album Tolikrát, které pokřtí 20. dubna v pražském Hard Rock Café.

Jary Tauber v minulosti působil v mnoha projektech a kapelách, avšak v době turné po dalších kontinentech začal pracovat, i díky popudu Petra Jandy, také na své sólové tvorbě. Od roku 2020 tak začal Jary vydávat singly a o rok později začal pracovat na své debutové desce, kterou pojmenoval „Tolikrát“.

Na desce se objevuje celkem čtrnáct písní včetně čtyř duetů. Na albu hostujírapper Abde,písničkář Láska a v jedné písni si zarappoval také moderátor Tomáš Kraus. Největší pozornost však na sebe váže společný song s Petrem Jandou, ke kterému vyšel letos v lednu videoklip.

„Jsem šťastný, že mohu veřejnosti představit svou debutovou desku. Musím však vyzdvihnout jednu píseň, které si nesmírně vážím, a to je píseň TOLIKRÁT, kterou jsem nazpíval s Petrem Jandou,“ říká kladenský zpěvák Jary Tauber.

Křest desky Tolikrát se uskuteční 20. dubna od 17:30 hodin v pražském klubu Hard Rock Café. Křtem bude provázet moderátor Tomáš Kraus a jejím vzácným kmotrem se stane Petr Janda.