Proměna Moniky Absolonové ve Tváři je neskutečná. Je z ní český hitmaker
Zdroj: herminapress

Proměna Moniky Absolonové ve Tváři je neskutečná. Je z ní český hitmaker

Vytvořeno dne 17.03.2022

V neděli večer uvidí diváci televize Nova čtvrtou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas. Bavit je bude opět úžasná osmička účinkujících složená z Moniky Absolonové, Václava Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka.

Monika Absolonová patří mezi naše nejpůvabnější zpěvačky. O to víc budou diváci čtvrté epizody show Tvoje tvář má známý hlas v šoku. Čeká ji totiž proměna v muže, navíc do legendy česko-slovenského popu Michala Davida. Zazpívá jeho obrovský hit Discopříběh. 

„Mám s Michalem Davidem moc hezký vztah, on byl vlastně ten, který mě objevil a přivedl do branže. O to větší mám strach, abych to nepokazila. Michal má velmi specifické pohyby, které jsem se snažila co nejpečlivěji okoukat a napodobit,“ říká Monika.

Čtvrtý díl show Tvoje tvář má známý hlas v neděli večer na Nově a již nyní na Voyo.

 

 

 

Default User Image
brožova jaroslava, 17.03.2022 20:28
Moniku,velice obdivuji,měla jsem na ni trošku jiný názor před x lety.Jela jsem do Prahy na Kleopatru a čekala,že ji bude zpívat Ilona Czáková,ale bohužel-dík ji zpívala Monika.Tenkrát jsem zjistila,že je to paní zpěvačka s velkým P.Dnes když ji vidím ve Tváři jsem úplně nadšená,Moniku zbožnuji čím dál více.Ale hlavně jí držím palce at se má v dalším soukromém životě co nejlíp,je škoda,že to tak s Hornou dopadlo,ikdyž ....má nádherné děti,má proč žít a snad ji láska čeká za rohem