Saša Rašilov s manželkou prvně před kamerou. O hlídání malé dcerky se střídali v šatně Sestřiček
Zdroj: herminapress

Saša Rašilov s manželkou prvně před kamerou. O hlídání malé dcerky se střídali v šatně Sestřiček

Vytvořeno dne 31.03.2021

 

Právě v těchto dnech Saša Rašilov slaví dvouleté působení v seriálové Nemocnici Rubava, kam nastoupil jako doktor Michal Tomášek. Málokdo ví, že ještě před ním se v seriálu Modrý kód (předchůdce dnešních Sestřiček) objevila i jeho žena Ludmila Rašilovová. A dnes se do seriálu vrací v roli pacientky Moniky Jiráskové.

Video soubor

„Lída už tady svoji premiéru kdysi měla, pak jsem se tu objevil já jako doktor Tomášek a dneska jsme se tu konečně sešli ve stejný den. Před kamerou jsme se nepotkali, ale to je výhoda,“ prozradil Saša Rašilov, který si v šatně s manželkou předal štafetu, jejich nejmladší dceru Emílii.

Zatímco on měl po poledni padla, trpělivě čekal s dcerou v šatně, až si své odpoledne odtočí Lída. Ta se coby pacientka Monika Jirásková prakticky nezvedla z nemocniční postele. „Musím uznat, že hrát pacientku není úplně příjemný pocit. Jak na vás dávají všechny ty hadičky… brrr…no ale samotné natáčení bylo krásné! Taky bylo skvělé vidět po dlouhé době milované kolegy a kamarády,“ radovala se ze své první pracovní příležitosti po porodu Lída.

Že scénář jejich postavy nespojil v jeden obraz, ale manželé Rašilovovi nelitují. „Když jsem včera Lídě nahazoval texty, které se učila, dost jsme se u toho nasmáli. Nevím, jestli bychom byli schopni se na place nesmát a předstírat, že jsme někdo úplně jiný a že se neznáme,“ uvažuje Saša Rašilov.

Reportérce pořadu Showtime Lída Rašilovová navíc prozradila, že hraní je neopouští ani doma. Vyžaduje to totiž jejich starší dcera. „Sašík musí hrát neustále prince, Maruška je princezna a říká mu, že je její princ,“ práskla Lída. „Je to pravda, díky tomu mám svatbu asi tak třikrát za odpoledne,“ směje se Rašilov, který se kromě půlroční dcery raduje i z novorozené vnučky. „Brzy to bude do společného výběhu, jsou od sebe jenom pět měsíců,“ plánuje společnou výchovu dcery a vnučky Rašilov.