Syn Žilkové přizval mámu do svého projektu. První dobrá představí i další VIP hosty
Zdroj: herminapress

Syn Žilkové přizval mámu do svého projektu. První dobrá představí i další VIP hosty

Vytvořeno dne 21.04.2022

 

Tematická stanice Nova Fun představila médiím svou novou skečovou show První dobrá. Tento originální komediální pořad, jehož tvůrci se humoru rozhodně nebojí, uvidí diváci na Nova Fun již příští středu.

„Vyrobit pro televizi dobrou skečovou show není vůbec jednoduchá věc. Protože pokud se vám to nepodaří, lidé se nesmějí a vy zažíváte nekonečný okamžik trapnosti. Abyste mohli dělat tento druh pořadu, musíte být šíleně drzí, musí vám ‚vlát vlasy i v bezvětří‘ touhou publikum pobavit a musíte spolknout pud sebezáchovy, což se téhle partě, myslím, báječně daří. Za TV Nova mohu říct, že jsme rádi, že skečovou show máme. Myslím, že televize je tak dobrá, jak moc si ze sebe umí udělat srandu,“ dodává ředitel vývoje TV Nova Michal Reitler.

„Za celý náš produkční a producentský tým bych chtěl moc poděkovat za to, že jsme dostali příležitost uskutečnit náš vysněný projekt,“ dodal Vincent Navrátil, jeden z tvůrců První dobré.

Každý díl unikátní skečové show První dobrá je tematicky jiný a v každém díle se kromě čtyř charismatických mladých herců, kteří jsou zároveň tvůrci projektu a v rámci humoru se nebojí vůbec ničeho, představí také hosty z řad VIP osobností. A to v dosti překvapivé roli. A tak se diváci mohou těšit například na Vojtu Kotka, Hanku Vagnerovou, Hynka Čermáka, Lukáše Pavláska, Annu Polívkovou, Veroniku Žilkovou a další VIP osobnosti, které se toho nebály, jely na první dobrou a dobře se u toho bavily.

První dobrá startuje na Nova Fun ve středu 27. dubna a na Voyo je ke zhlédnutí již dnes.