Unikátní koncert skupiny Mirai! Musite mit ale tuto pomůcku!
Zdroj: herminapress

Unikátní koncert skupiny Mirai! Musite mit ale tuto pomůcku!

Vytvořeno dne 12.05.2020

Hostem pořadu Nový den na CNN prima NEWS byl frontman skupiny Mirai- Mirai Navrátil, který se svou kapelou chystá v době koronavirových zákazů společenských akcí auto-koncert.
Jak se populární skupina vyrovnává se zákazy koncertů a letních festivalů? „Samozřejmě to, že festivaly nebudou, pocítíme, ale nějakým způsobem to zvládneme. Zatím to není dramatické. Doufám, že to pomine a že to mine tu následující sezónu. To už by bylo trošku dramatičtější.“

„Myslím si, že mezi námi je spousta bohémů. Já se mezi ně řadím jenom částečně a i proto mám ještě nějaké rezervy.“

Skupina Mirai proto chystá na pátek a sobotu speciální koncert v autech v ostravském areálu Dolních Vítkovic. Jak bude koncert vypadat? „Bude to jiné v tom, že tam nebude zvuk, nebude tam reprosoustava. Ale jinak ten koncert může být poměrně normální. Bude tam stage, my budeme opravdu na živo hrát. Budou tam LEDky, ať nás lidi vidí. Ale jedinou podmínkou, aby lidi na ten koncert mohli přijet, je auto. A následně si naladí zvuk v autorádiu,“ řekl v pořadu Nový den Mirai Navrátil.

Délka koncertu bude omezená na 90 minut. Počítá skupina Mirai i s eventuálními nepříjemnostmi? „Je taková sranda, že třeba americká auta mají v autorádiích jenom liché frekvence, takže nejezděte americkými auty.“

„Samozřejmě doporučujeme všem, aby si brali startovací káble!"

„Samozřejmě doporučujeme všem, aby si brali startovací káble, protože ony nějaké koncerty tohoto formátu proběhly a feedback od lidí z toho byl, že se jim vybila baterka. My samozřejmě nějaký káble budeme mít, ale nejsme úplně včelky Máji,“smál se v pořadu Nový den  Mirai Navrátil.