Koncerty kapely Mirai skončily bez potlesků!
Zdroj: Se svolením kapely Mirai

Koncerty kapely Mirai skončily bez potlesků!

Vytvořeno dne 22.05.2020

Kapela Mirai odehrála ve Vítkovicích 2 největší koncerty v zemi. Díky světové pandemii koronaviru to byly tak pravděpodobně i momentálně největší koncerty na světě. Nikdo jim ale netleskal.

"Odehráli jsme možná 2 největší koncerty na celé planetě! Ještě ráno to vypadalo, že nás zruší, ale zvítězila pravda, láska a selský rozum."

Kluci z Mirai zareagovali na celorepublikové opatření obrovsky rychle a oba koncerty byly připraveny za necelých 14 dní. Jenže jim nakonec nikdo netleskal. Proč? Kdo si chtěl živé koncerty v Ostravě poslechnout, musel i s lístkem dorazit ve vlastním autě. Celá show byla pak vysílaná přes speciální rádiovou frekvenci, kterou si účastníci ve voze naladili. Místo potlesku tak návštěvníci hojně využívali svých klaksonů!

Raritní 2 koncerty si tak nenechalo ujít na stovky aut, které v úhledném vějíři roztroubily Dolní oblast Vítkovic. Kdo chtěl mít dobré místo, musel dorazit už 3 hodiny před zahájením. Na celou akci pak mimo Policie ČR sice dohlížely asistenční moto služby, místo běžných pláštěnek zde byly pořadateli silně doporučeny startovací kabely. Výše se podívejte na video, jak Mirai roztroubil svůj "orchestr" na motiv songu We will rock you od kapely Queen.