Výzva pro Táňu Pauhofovou: Na place si zahraje se svým exmilencem a přizná skutečnou fóbii
Zdroj: TV Prima

Výzva pro Táňu Pauhofovou: Na place si zahraje se svým exmilencem a přizná skutečnou fóbii

Vytvořeno dne 12.04.2024

V dalším díle seriálu Vytoč mého agenta si samu sebe zahraje slovenská herečka Táňa Pauhofová. Natáčení seriálu pro ni znamenalo nejen odhalení jejího soukromí, ale také setkání s dávnou láskou, slovenským hercem Tomášem Maštalírem. Její bývalý partner získal v seriálu jednu z hlavních rolí, hereckého agenta Mariana.

Unikátnost seriálu Vytoč mého agenta spočívá v tom, že v něm epizodní hvězdy hrají samy sebe a do scénáře se propisují jejich reálné zkušenosti.Táňa Pauhofová se stejně jako ve skutečnosti musí popasovat se skloubením rodinného života s batoletem a kariérou. „Ano, to znám, ale já to řeším trochu jinak. Přece jen je toto komediální seriál a můj život ne vždy připomíná komedii. Někdy spíš tragikomedii. Řeším jiné věci, tady jsem taková bio, ezo, ve skutečnosti to snad až tak nemám. Ale proto hraju Pauhofovou, aby si diváci mohli povídat o tom, co z toho je pravdivé, a co ne,“ naznačuje Táňa Pauhofová. V příběhu jsou nějaké drobné paralely, jako třeba fóbie z úřadů nebo fóbie z telefonování. To sedí, ale i přesto je to stále role, kterou hraju. Hraju herečku Táňu Pauhofovou, která se po mateřské snaží opět dostat do pracovního koloběhu a kromě toho má opletačky s úřady. Jde o to, jestli to její agent dokáže šikovně vyřešit,“ popisuje svoji úlohu v seriálu Táňa Pauhofová.

Svým odporem k telefonování je pověstná. Telefony ani v reálném životě zásadně nezvedá, dokonce tvrdí, že z nich má fóbii. I to se propsalo do scénáře seriálu. „Asi jsem o tom tak dlouho mluvila, nebo možná se mi někdo tak dlouho nemohl dovolat, až si řekli, že když už budu hrát Táňu Pauhofovou, dají to do příběhu,“ říká pobaveně slovenská kráska.

Stejně jako v seriálu i ve skutečnosti má herečka svého hereckého agenta, respektive agentku. „Mít agenta mi umožňuje soustředit se opravdu jen na svoji práci, a ne na tyto věci mimo, které zase baví agentku a zvládá je perfektně. Řeší i produkční záležitosti, smluvní věci. Nemusím brát ty telefony a nemusím se handrkovat o peníze. To teda přiznávám, že by mi moc nešlo. Umím se bít za ostatní, ale za sebe ne,“ přiznává Pauhofová.

Zatímco ve skutečnosti je její agentkou současně i její velmi dobrá kamarádka Petra Svarinská, v seriálu agenta hraje hereččin bývalý partner Tomáš Maštalír. Jak to bývalým milencům před kamerou funguje? „Tomino je perfektní. Znám ho jako laskavého člověka. Moc ráda s ním pracuji. Opravdu se dobře a dlouho známe, máme se ale také velmi rádi, rozumíme si a jsme si blízcí. Myslím, že to je i pro projekt win-win situace, když se v něm střetnou herci, kteří se mají rádi a baví je spolu hrát. A to se nám stalo,“ tvrdí Pauhofová.

Video soubor

Zdroj: TV Prima