Zápasnice Lucie Kotlárová váží 262 kilo. Teď by chtěla zápas s Karlosem Vémolou
Zdroj: Red Face

Zápasnice Lucie Kotlárová váží 262 kilo. Teď by chtěla zápas s Karlosem Vémolou

Vytvořeno dne 26.02.2024

Novodobí sportovci už nemusí nutně mít špičkovou fyzičku a svaly, Český internet zasáhla nová vlna bizáru, které vévodí 262 kilová Lucie Kotlárová. Nepracující máma původem z Písku, se už nemohla dívat na to, jakým způsobem zde vyhlášený „Kotlárobijec“ Karlos Benda, což je youtuber a amatérský zápasník v organizaci Clash of the Stars, mlátí jejího bratrance. Proto opustila pohodlí domácího krbu a začala tvrdě dřít, aby vrátila rodinnému jménu jeho čest.

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ řekla Lucka, která každým dalším slovem jenom prohlubovala tu pomyslnou laťku bizáru. Přesto je o svých kvalitách očividně přesvědčena, což podporuje celou řadou videí, jež pravidelně sdílí na své sociální sítě.

Karlos Benda však nabídku zápasu nepřijal, a tak se Lucie musí poohlédnout po jiném borci, který by si s ní v kleci změřil síly. Na paškál si vzala dokonce i největší hvězdu MMA Karlose Terminátora Vémolu.

„Vémola má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat. A já věřím tomu, že ho se svou vahou převálcuju. Cikáni v Písku mě nebyli schopni povalit na zem, a to byli jinačí střelci. Vémola mě na zem také nedostane,“ sdělila Kotlárová, která je nyní nedílnou součástí organizace RedFace a její „nadpřirozené“ schopnosti budou k vidění na galavečeru v dubnu.

S kým se nebojácná žena utká a přijme její nabídku se ještě uvidí.

 

 

 

Default User Image
X, 26.02.2024 12:24
Proboha, opravdu se musíme dívat na takové individua!? kdyby raději na sobě zapracovala hlavou a ne pěstmi. asi se moc nemá ráda.. Na to,že jeto žena se chová jako chlap..
Default User Image
Anonym, 26.02.2024 21:54
Ta trénuje maximálně v pojídání koblih a pití litrů limonády hhh. Já jsem chlap, ale takhle se nechovam. Asi proto, že nejsem psychopat jako Kotlarova.
Default User Image
Michal , 26.02.2024 21:49
By dostala kopačku od Karlose pod koleno a už by se velryba nezvedla. A ještě by se rozbrečela.
Default User Image
Anonym, 26.02.2024 21:56
"Vémola má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat". Namyšlenost osobně. Brečím smíchy
Default User Image
Marek, 26.02.2024 22:56
Taková bachyně a hnus. Ostuda všech cikánů. Sebrat jim dávky a poslat do práce. Po 8h u pásu by neměla ani chuť nic takového koktat.
Default User Image
Luky, 27.02.2024 08:16
To nepochopíš proč takovýhle nicky a blbínci dostávají na českém internetu tolik prostoru.