Seznamte se! Barbora Sedláková míří s číslem 1 do finále soutěže Anděl mezi zdravotníky
Zdroj: herminapress

Seznamte se! Barbora Sedláková míří s číslem 1 do finále soutěže Anděl mezi zdravotníky

Vytvořeno dne 12.08.2022

 

1. Barbora Sedláková - 42 let, Nemocnice Sokolov, vrchní sestra oddělení následné péče.

Barboru Sedlákovou nominovala do soutěže Anděl mezi zdravotníky hlavní sestra sokolovské nemocnice. Je to odměna za úspěšné vedení oddělení následné péče, kde má jako vrchní sestra pod sebou čtyřicet spolupracovníků a padesát pacientů.

Nikdo z rodiny Barbory Sedlákové ve zdravotnictví nepracoval a rozhodnutí vystudovat zdravotní školu dodnes považuje za jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Od školy Barbora pracuje na lůžkách následné péče. Má vřelý vztah k seniorům, protože mají odžitý kus života a Barbora Sedláková si s nimi velmi ráda povídá. Myslí si, že své práci rozumí a že ji dělá dobře, proto ji neláká odejít pracovat na jiné oddělení.

Sympatická Barbora Sedláková, manžel a dvě děti doma žijí hudbou. Zpívá v sokolovském smíšeném sboru La dolce vita, chodí na zkoušky a koncerty. Dcera zpívá v dětském sboru a mají občas společné koncerty. Obě děti hrají na hudební nástroje a manžel hraje na trubku v kapele.

Také zpěváka dostala Barbora Sedláková na focení kalendáře Anděl mezi zdravotníky a hodně si s Milanem Peroutkou rozuměli. Barbora Sedláková přiznala, že ač je z koncertů na jeviště zvyklá, při focení fotky do kalendáře s Milanem Peroutkou a následných rozhovorech pro média měla trému a prý ještě větší trému bude mít i na finále 27. června v náchodském divadle.

Finále soutěže Anděl mezi zdravotníky se koná 27. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.