Ulice, Modrava, Specialisté – to jsou taháky podzimní Novy. Na co se ještě můžete těšit?
Zdroj: herminapress

Ulice, Modrava, Specialisté – to jsou taháky podzimní Novy. Na co se ještě můžete těšit?

Vytvořeno dne 12.08.2022

Televize Nova představila pořady, které diváci uvidí už na podzim na svých obrazovkách. Na tiskovce nechyběli ani někteří protagonisté.

Premiérovou čtvrtou řadu se představí oblíbený kriminální seriál Policie Modrava, ve kterém nebude chybět kapitánka Vinická a její tým. Těšit se můžete také na prostředí Šumavy, kde se seriál odehrává.  

„Je to absolutně naposledy. To je mé pevné rozhodnutí. Já ten seriál nechci dál zkazit a myslím si, že ve dvou lidech to byla vyčerpávající práce a čtyřicet dílů je dost. Já nechci, aby pak lidi při dalších dílech řekli, že už to není ono,“ vysvětlil režisér a spoluscenárista Jaroslav Soukup pro TN.cz.

Diváci se mohou těšit také na nové díly seriálu Pan Profesor s Vojtěchem Dykem v hlavní roli. 

Detektivní seriál Specialisté se objevil na obrazovkách TV Nova v roce 2017 a stále se točí další a další díly. Letos na podzim to bude už 8. řada.

Do podzimního vysílání TV Nova jsou připraveny také dva zcela nové seriály. Pod první z novinek, romanticko – komediálním seriálem O mě se neboj, který sleduje životní a vztahové kotrmelce rozvádějící se matky dvou dětí v podání Veroniky Arichtevy. A potom osmidílný komediální krimi seriál Případy mimořádné Marty s představitelkou titulní role Tatianou Dyková.

Nebudou chybět ani oblíbené kulinářské show MasterChef Česko a Souboj na talíři.

Plnoletosti se dočká seriál Ulice, který vstupuje do 18 sezóny.