Zpěvačka Debbi se vdává. Z čeho má  největší obavu budoucí manžel?
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Debbi se vdává. Z čeho má největší obavu budoucí manžel?

Vytvořeno dne 12.08.2022

Do Ranní show Snídaně šampionů na Hitrádiu dorazila zpěvačka Debbi. Hned v úvodu rozhovoru prozradila moderátorce Katce Pechové, že dnes naposledy spala doma, protože už se bude přesouvat na místo, kde proběhne svatba. Té se má účastnit až 100 svatebčanů.

„První novomanželský tanec budeme mít na písničku Farmářům od Davida Stypky. Můj budoucí manžel z toho má velký strach, ale ujistila jsem ho, že stačí, když se budeme držet a točit se pomalu dokola,“ vyprávěla se smíchem Debbi na Hitrádiu. Překvapení pro ni má připravené i její kapela, kterou Debbi poprvé uvidí v roli diváka.

A jakou měla Debbi rozlučku se svobodou? „Moje svědkyně vyškrábla všechny moje kamarádky z různých koutů a bylo to opravdu velké. Proběhly nějaké únikovky, nechybělo i Prosecco a pak jsme vyrazily s holkama do baru,“ prozradila Debbi.

V rámci improvizované rozlučky se svobodou přímo ve studiu Hitrádia pak dostala Debbi od moderátorů Katky Pechové a Michala Knejpa i kytici stovky růží a s posluchači se rozloučila svým novým českým songem „V dobrém i zlém“, který měl na Hitrádiu premiéru.