Marie Rottrová chystá koncert jen pro pár diváků. 200 lístků, víc ani noha…
Zdroj: herminapress

Marie Rottrová chystá koncert jen pro pár diváků. 200 lístků, víc ani noha…

Vytvořeno dne 02.05.2022

Oslavte Mezinárodní den rodiny a dopřejte si vskutku jedinečný zážitek navíc pro dobrou věc. V neděli 15. května se od 19 hodin uskuteční exkluzivní událost Hudbou spolu, koncert Marie Rottrové a jejích hostů

Adam Plachetka, jeden z nejlepších současných českých operní pěvců, Tereza Černochová a Matěj Ruppert, dvojice zpěváků známá hlavně z populární skupiny Monkey Business, hudebník, zpěvák, skladatel a textař Ondřej Gregor Brzobohatý, zpěvák, textař a hudebník David Kraus i herec a muž s charismatickým hlasem Jiří Bartoška, ti všichni přijali pozvání Marie Rottrové a vystoupí jako její hosté na koncertu Hudbou spolu. „

„Moc se těším a všechny srdečně zvu na svůj květnový venkovní koncert Hudbou spolu. Vystoupím na něm se svými přáteli, kolegy a skvělými hudebníky a zazpíváme ty nejkrásnější písničky a duety. Co mě obrovsky těší je i to, že tímto večerem podpoříme dobrou věc, Nadační fond Dům Ronalda McDonalda a rodiny v nelehkém životním období,“ říká Marie Rottrová.

A co víc, kromě skvělých vystoupení se můžete těšit také na exkluzivní prostor, událost se totiž odehraje v hudebním klubu Doupě na Praze 6, soukromém prostoru, jehož dveře se veřejnosti otevírají opravdu jen zřídka. Ten nabízí unikátní vnitřní i překvapivé a originální venkovní prostory.

Celý výtěžek z prodeje vstupenek koncertu poputuje Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který kompletně stojí za realizací a stavbou domu v areálu motolské nemocnice. Ten nabídne bezplatné ubytování rodinám zde hospitalizovaných vážně nemocných dětí, aby jim mohly zůstat nablízku po celou dobu náročné léčby.

Koncert je pokračováním projektu Hudbou spolu z roku 2020, který pomáhal umělcům v době covidových opatření a který vznikl ve spolupráci United Islands a společností McDonald’s. „Jsme rádi, že projekt Hudbou spolu pokračuje tímto výjimečným koncertem v naprosto unikátních prostorech a že opět pomáhá, tentokrát rodinám, aby mohly být spolu.“ říká David Gaydečka, producent United Islands of Prague a Metromome Prague.