Hanu Zagorovou odvezli do nemocnice. Margita kvůli tomu zrušil koncert v rodných Košicích
Zdroj: herminapress

Hanu Zagorovou odvezli do nemocnice. Margita kvůli tomu zrušil koncert v rodných Košicích

Vytvořeno dne 29.09.2021

Zpráva o hospitalizaci Hany Zagorové se rozšířila republikou rychlostí blesku. Oblíbená zpěvačka se stále nemůže zotavit z těžkého průběhu covidu, který prodělala na podzim 2020.   

„Od včerejšího večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávaly obtíže, spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás,“ informovala Hana Zagorová své fanoušky na facebookovém profilu.

Štefan Margita kvůli zhoršenému stavu manželky Hany Zagorové zrušil také svůj narozeninový koncert, který měl mít v rodných Košicích a urychleně odcestoval do Prahy. Vážení návštěvníci, s lítostí oznamujeme zrušení koncertu Štefan Margita 65, krerý se měl uskutečnit 30. 9 2021 v Domě umění. Příčinou zrušení jsou vážné rodinné důvody pana Margity. Děkujeme za pochopení a respektujte prosím soukromí pana Margity a jeho rodiny,“ oznámila košická filharmonie na svých stránkách.

A zpěvák Michal Kindl pro Blesk.cz prozradil: „Dnes jsme měli mít s panem Margitou v Košicích zkoušku a zítra koncert. Pan Margita se ale dozvěděl špatnou zprávu, tak jsme dnes museli narychlo odletět z Košic domů. Proč, vám říci nemohu.“.