Tak tohle v Inkognitu ještě nebylo! "Rozumbrada" Prymula jako VIP host
Zdroj: TV Prima

Tak tohle v Inkognitu ještě nebylo! "Rozumbrada" Prymula jako VIP host

Vytvořeno dne 17.02.2022

V dalším dílu pořadu Inkognito v televizi Prima se objeví nečekaný VIP host. Panelisté se se zavřenýma očima za nějaký čas doberou toho, že tentokrát je tajným VIP hostem politik. Tato informace spustí v jejich řadách nevídanou kanonádu nevybíravých vtípků, kterých zůstane málokdo ušetřen. Trefovat se budou i do samotného prezidenta republiky Miloše Zemana.

Video soubor

"Že by přijel Miloš?“ vypustí otázku Jakub Prachař. Tahle představa pobaví všechny bez rozdílu – ostatní hádající, diváky i moderátora Libora Boučka. „To bude Ovčáček!“ přisadí si Adéla Gondíková. „Ne, to by si tady nedovolili. I když Libor je schopen všeho! Tohle by ale přece neudělal…,“ komentuje situaci Richar Genzer a následně hostovi pokládá otázku: „Dal byste se nazvat rozumbradou?“ Pan Prymula je v rozpacích a neví, co na to odpovědět. „Já totiž znám jednoho takovýho, ale nevím, jestli náhodou už nesedí…,“ rozvíjí své myšlenky dál Geňa. Celou situaci můžete sledovat na videu v odkazu.

Jestli VIP hosta panelisté tentokrát uhodnou, uvidí diváci ve čtvrtek 17. února ve 21.35 na Primě.

 

 

 

Default User Image
Karla Mráčková, 01.03.2022 11:37
Dobrý den oni soutěžící taky moc rozumu nepobrali. Hlavně ta herečka s pusou jak vrata. Nevím jak se jmenuje,ale IQ malé