Kapela Botox s Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým zabodovala v zahraničí
Zdroj: herminapress

Kapela Botox s Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým zabodovala v zahraničí

Vytvořeno dne 30.03.2024

Pop-rocková kapela Botox je důkazem, že hudba dokáže snadno překračovat hranice. V minulých dnech totiž odehrála dva halové koncerty v rámci slovenské části turné kapely No name v Košicích a v Bratislavě. Slovenské publikum přijalo Botox nad očekávání vřele a kapela si tak od našich východních sousedů odvezla nejen nezapomenutelné zážitky, ale zároveň si rozšířila fanouškovskou základnu za hranicemi naší země.

“Na Slovensku nás přijali s otevřeným srdcem a zažili jsme hned několik poprvé. Vyrazili jsme s No name na jejich halové turné, představili jsme se neznámému publiku a byli jsme nadšení i z toho, že za námi z Česka dorazily i naše skalní fanynky, pro které ani vzdálenost do Košic nebyla překážkou,” uvedl Honza Kopečný. 

“Byl to skok do neznáma, ale s pocitem, že jsme přesně tam, kde máme být. Slovenská část "V povodnom znění tour 2024" kapely No name je za námi, jsme nabití energií a šťastní za to, jak nás slovenské publikum přijalo,” dodal Petr Ryšavý s tím, že díky tomu se na domácí české publikum kapela těší dvojnásob. 
V rámci turné se kapela představí ještě 5. dubna v Ostravě, 11. a 12. dubna v Brně a turné zakončí 20. dubna v pražském O2 Universu.

Kapela Botox
  • Za 6 let své existence je kapela Botox už poměrně známá.
  •  Zahrála si například na festivalech Hrady.cz, Colours of Ostrava, Sázava fest, FM City fest nebo Benátská s Impulsem.
  • Pětičlenná skupina má na kontě dvě řadová alba, z nichž několik singlů bodovalo v hitparádách rádia Kiss, Frekvence 1 nebo Českého rozhlasu.
  • Kapelu založili zpěváci Jan Kopečný a Petr Ryšavý