Když si maminy měří pupíky. Monika Leová a Andrea Antony to mají za pár!
Zdroj: Se souhlasem Andrea Antony / UPMD

Když si maminy měří pupíky. Monika Leová a Andrea Antony to mají za pár!

Vytvořeno dne 15.06.2023

Je to to k nevíře, ale s budoucími maminkami se mezi populárními osobnostmi tak říkajíc roztrhl pomyslný pytel. Jedny z mnoha jsou moderátorky Andrea Antony a Monika Leová. Obě se sešly na  Dni zázraků - Dětském dni Centra fetální medicíny v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí.

Den zázraků – Centrum fatální medicíny. „Díky tomuto centru se operují děti, nejčastěji, ještě u matky v děloze, patří v mých očích skutečně mezi zázraky. A právě v tento den, se symbolicky opět v Podolí setkávají děti, které by bez těchto zásahů dost pravděpodobně nebyly na světě, s jejich zachránci – lékaři,“ přiblížila slavnostní den, nebo chcete li Den zázraků budoucí maminka Andrea Antony.

„Ne, nerodíme za měsíc. Ani já, ani Monika, i když na to obě vypadáme. Každopádně jsme, věřte nebo ne, pupíky ve stejný čas neplánovaly. Ale pár dní potom, co se Monika Leová dozvěděla, že je „v tom”, jela k nám na chatu a vysílala na mě těhotenský vibrace a hele, jak to dopadlo,“ vypráví svůj příběh nastávající Maminka Andrea Antony.

Za celou redakci tak oběma maminám držíme palce, aby na svět přivedli zdravé děti.

Autorský článek, Foto se svolením Andrey Antony a UPMD