Lucie z Výměny manželek je v šoku! Z luxusu do špíny! Dráty trčí ze zdi, koupelna hnus…
Zdroj: herminapress

Lucie z Výměny manželek je v šoku! Z luxusu do špíny! Dráty trčí ze zdi, koupelna hnus…

Vytvořeno dne 23.02.2022

V dnešním díle uvidíme, jak si Lucie poradí s tvrdohlavým tatínkem, který musí mít pravdu za každou cenu, a jestli dokáže Irena své zvyky prosadit v náhradní rodině.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije ve vesnici Tisá, a to Lucií (39), Michalem (41), Danem (16) a Pepou (3). Lucie má pocit, že celá domácnost zůstává na ní, musí se starat dokonce i o topení, protože Michal je stále v práci. Kvůli tomu vznikají časté hádky a nyní prochází jejich vztah velkou krizí. Michal věří, že Výměna manželek jim v tomto pomůže.

Na druhé straně se poznáme s Irenou (30), Michalem (32), Tomášem (8) a Míšou (10 měsíců), kteří žijí v Jirkově. Rodinu do Výměny přihlásila Irena hlavně se zvědavosti a aby si ostatní uvědomili, co všechno dělá pro rodinu. Michal se bojí, jak v průběhu deseti dní zvládne bez Ireny obstarat děti.

Velké, a ne zrovna milé překvapení čeká v tomto díle Výměny manželek zejména na Lucii. Ta bude lehce nervózní už při příchodu do bytu, šokuje ji, že zde jsou obnažené elektrické zásuvky, a považuje to za velmi nebezpečné zejména kvůli dětem. Postupně začne objevovat i podle ní velký nepořádek, špinavou vanu a zdemolovanou podlahu.

Výměna manželek už ve středu, 23. 2. večer na Nově a již nyní na Voyo.