Mahulena Bočanová si hlídá figuru. Na co si musela nechat zajít chuť?
Zdroj: herminapress

Mahulena Bočanová si hlídá figuru. Na co si musela nechat zajít chuť?

Vytvořeno dne 18.09.2020

Herečka Mahulena Bočanová využila poslední hezké dny a pustila se do grilování. Nebyla na to sama. Parťáky u grilu jí dělala herečka Markéta Hrubešová, modelka Romana Pavelková a jediný muž Honza Kopečný. Na jídelníčku byl steak, grilovaný losos a tuňák, krevety a nechyběl ani pořádný burgr. Samé zdravější věci. Mahulena však přiznala, že ona sama se zrovna zdravě nestravuje. Dlouhé natáčení či cestování s divadlem po republice zdravému stylu života zrovna moc nesvědčí.

„S mou zdravou stravou to vypadá bledě. Je to potom znát na postavě! Kolem padesátky to začalo. A nejde jen o figuru, ale i vlasy a pleť. Já nikdy neměla problémy, všechno šlo samo a teď chybí mi disciplína.  Když už se nevejdu do kostýmu, najedu na ketomix, a když to fakt dodržím, mám do měsíce 6 kilo dole. Co jsem si ale odpustila, je noční mlsání na benzínových pumpách. To pak s holkami závidíme, jak se chlapi cpou. My dáme jen kafe a frčíme dál,“ smála se Mahulena Bočanová na dvoře pražského Gril Centra Harfa.

Herečka má jídlo a vaření ráda, přesto ugrilované specialitky ochutnávala minimálně. „Nejhorší je, když mi někdo něco zakazuje. Tady vím, že můžu, ale nemusím. Ale voní to nádherně,“ pochvalovala si Mahulena Bočanová a dodala, že doma neumí vařit v malém a v její lednici najdete vždy nějakou dobrotu. I proto, že její kulinářské výtvory miluje dcera Márinka.