Marek Ztracený zmizí z pódií. Megashow v Edenu a konec
Zdroj: herminapress

Marek Ztracený zmizí z pódií. Megashow v Edenu a konec

Vytvořeno dne 11.10.2022

Fanoušci Marka Ztraceného šílí. Zlatý Slavík a fenomén české hudební scény jim po dlouhém napínání konečně prozradil, co si pro ně přichystal. Marek ohlásil svůj životní koncert na jednom z největších českých fotbalových stadionů s kapacitou až 38 000 diváků. Téměř jistě se tak událost stane největším koncertem roku 2023. Show v Edenu bude o to zajímavější, že se bude jednat o Markův poslední veřejný koncert na několik dalších let. 

„Trošku se nám komunikace vymkla z ruky. Informace nesmí zastínit informaci o koncertu. Sním o tom celých 15 let a bude to něco, na co ani já a ani fanoušci nezapomeneme. A to, že jsem řekl, že je to na pár let poslední koncert, je pravda, ale řekl jsem to jenom proto, aby na mne nikdo nebyl naštvaný, jako třeba: Kdybych to věděl, tak bych přišel. Pak se to vymklo kontrole a pak jsem si přečetl cokoliv, že jsme nemocný a podobně. Je to poslední veřejné vystoupení. Máme na roky dopředu naplánovaná nějaká soukromá vystoupení, tak abychom to nezapomněli. Jsem v plné síle, mám připraveno spoustu nových písniček a do června budu hodně aktivní,“ vysvětlil situaci kolem svého posledního veřejného koncertu Marek Ztracený v rozhovoru pro Hitrádio City.

Koncert je sice v Praze, ale Marek z něho chce udělat celorepublikovou záležitost a dodává: „Poslední roky jsme jezdili po celé republice my za vámi a teď vás chceme poprosit, jestli byste si mohli udělat výlet odkudkoliv vy za námi! Udělejte si tuhle sobotu dámskou nebo pánskou jízdu (možno kombinovat), rodičovskou dovolenou či rodinný výlet nebo pozvěte partnerku či partnera do Edenu na rande. Taky byste měli vědět, že tento koncert bude na několik let naším posledním veřejným vystoupením, a nejen proto do toho dáme úplně všechno! uzavírá Marek s překvapivou zprávou.