Marian Vojtko drží suchej únor. Pak ale mocně oslaví tři věci najednou
Zdroj: herminapress

Marian Vojtko drží suchej únor. Pak ale mocně oslaví tři věci najednou

Vytvořeno dne 15.02.2021

Přestože je zpěvák Marian Vojtko majitelem rozsáhlého vinného boxu na Moravě drží „suchej únor“. Ne, že by ho to zrovna naplňovalo radostí, ale usoudil, že je třeba si od alkoholu dát na chvilku oddych.

„Játra potřebují malý odpočinek, protože byly Vánoce, jedli jsme, pili a hodovali, pak se to protáhlo do ledna. Mám například ještě vánoční stromeček. Akorát jsem už musel vyměnit baterky v osvětlení a svítím dál. Mrzne, zatím se mi nechce s ním něco dělat. Ale na konci února ho odzdobím a zároveň oslavím konec Vánoc a suchého února,“ těšil se Marian Vojtko v zákulisí natáčení Valentýnského koncertu.

Zpěvák přiznal, že si organizmus šetří i na další bujarou oslavu, z které má poslední dobou spíš depresi. V březnu slaví totiž narozeniny. „Věk stoupá, bude mi 48, ale já říkám 47, protože koronavirový rok se do toho nepočítá. To jsem jen ležel a nic nedělal, tudíž se moje tělo neopotřebovalo. Chodí mi vždycky hodně přání a já jen pláču. Ale asi to přehodnotím a řeknu si, buď rád, že se ve zdraví dožíváš dalšího roku,“ smál se Marian Vojtko.

Nad svým věkem ale zpěvák nebude mít čas moc přemýšlet. Jestli půjde všechno podle plánu, bude Marian zpívat do roztrhání těla. „Jsou naplánované koncerty se 4 Tenory, pak krásné turné Hvězdné duety s Leonou Machálkovou, moje osobní koncerty. Například koncert na nádvoří zámku Mělník je beznadějně vyprodaný, je toho hodně,“ uvedl Marian Vojtko, jemuž fanynky dávají jasně najevo, jak moc jim chybí a už chtějí ho vidět co nejdřív na jevišti.