Marian Vojtko se vyspal do růžova a vrhl se do práce. Co ho za pár dní čeká?
Zdroj: herminapress

Marian Vojtko se vyspal do růžova a vrhl se do práce. Co ho za pár dní čeká?

Vytvořeno dne 21.05.2020

Zpěvák Marian Vojtko se stejně jako řada umělců ze dne na den ocitl bez práce a jeho diář zdobily pouze bílé, ničím nepopsané listy. Muzikály, ve kterých účinkuje, se přestaly hrát a prázdná zůstala také koncertní podia. Nyní po několika týdnech se zpěvák opět vrátil do „běžného života“ a naskočil do pracovního procesu.

„Musím říct, že jsem se po té pauze do práce opravdu těšil. Začali jsme už opět zkoušet muzikál Kat Mydlář, který se po 9 letech vrací a jehož zkoušky nám koronavir přerušil. A také se těším na koncert, který se uskuteční 28. května v Divadle Broadway. Musím říct, že mi kontakt s fanoušky chyběl, i když jsme komunikovali pomocí sociálních sítí.“

" Je docela fajn vstávat bez zvonění budíku.“

Zpěvák si také posteskl, co mu v době nařízené karantény přidělávalo vrásky. Samozřejmě mi chyběl osobní kontakt s rodiči, kteří žijí na Slovensku. Věřím, že si to brzy vynahradíme. Už se za nimi moc těším,“ povzdechl si Marian Vojtko a naopak práskl, jak trávil nucenou přestávku.

Měl jsem opravdu hodně volného času, ale nestalo se mi nic zvláštního, co by se mi vrylo do paměti. Ale třeba můžu zmínit, že je docela fajn vstávat bez zvonění budíku,“ smál se zpěvák, kterého si už 28. května můžete poslechnout na koncertě v Divadle Broadway.