Milan Peroutka svůj svátek oslaví koncertem. Těšte se na hodně nadupanou show
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka svůj svátek oslaví koncertem. Těšte se na hodně nadupanou show

Vytvořeno dne 10.06.2022

 

Po více než po půl roce se Milan Peroutka a jeho kapela Perutě v sobotu 18.6. opět vrací  do Malostranské besedy se samostatným koncertem a hlavně s ochutnávkou z nové desky.

“Přiznám se, že pár songů z připravované desky jsme už měli možnost vyzkoušet před živým publikem na letošních vystoupeních kapely a mile mě překvapilo, kolik přišlo krásných ohlasů a zpráv, že se nové písničky líbí,“ říká pyšně Peroutka, který chce léto kromě zkoušení muzikálu „Biograf láska“ v divadle Kalich strávit také v nahrávacím studiu. „Na rozdíl od představení mám na autorských písničkách rád, že jsou věčné. Představení má svou derniéru a do roka o něm nikdo neví, songy můžou své posluchače chytnout za srdce kdykoliv,“ je přesvědčený Peroutka, který po kapelním debutu „Žij a tancuj“ už chystá další počin. 

Na koncertu se mezi hosty objeví výtvarník Pepa Rataj, který během úvodního čísla namaluje Milana v rekordním čase na plátno 1,5 x 1,5 m, a zároveň tím představí vizuál nového merche, který v tomto spojení vznikne.

Duet „Spolu/sami“, který v originále zpívá s Nicol Čechovou, tady v premiéře představí se svou expřítelkyní Míšou Tomešovou, a s chystaným podzimním duetem „Tanči se mnou“ přijde také Anna Julie Slováčková. Na místě bude k ochutnání Perutě drink, projekce, fotostěna a originální kapelní stan, ve kterém si návštěvníci budou moct například přičichnout k vlastnímu interiérovému parfému, který hudebník představil na sklonku roku. Role předkapely se zhostí mladá formace Realita.