Adéla Gondíková nechala manžela doma a do kina vyrazila s tímhle mladíkem
Zdroj: herminapress

Adéla Gondíková nechala manžela doma a do kina vyrazila s tímhle mladíkem

Vytvořeno dne 09.06.2022

 

Lidstvo si opět chtělo podmanit přírodu, ale život si vždycky najde cestu. Do kin se přiřítil letní blockbuster Jurský svět: Nadvláda, který je velkolepým zakončením dinosauří trilogie. Jak už tomu bývá, dinosauři jsou velmi líbivé a lákavé téma, a to jak mezi dětmi, tak i mezi dospělými.

Mezi prvními dorazil do kina usměvavý Michal Nesvadba, který nedávno oznámil konec moderování Kouzelné školky, kde účinkoval 22 let a stal se tak idolem a kamarádem milionů dětí. Bez žlutého trika, hnědých lacláčů a bez skřítka Františka z Fanfárie byl málem k nepoznání.

Na zakončení příběhu Jurského světa se přišlo podívat spoustu celebrit se svými ratolestmi. Krásná Eva Decastelo dorazila a zapózovala se svými dvěma dětmi. Stejně tak herečka Monika Zoubková vzala do kina své dvě dcery, naopak Vlastina Svátková se pochlubila svými dvěma syny. Se synem dorazil také herec a bavič Jakub Kohák.

Na premiéře však nechyběli ani fanoušci, kteří dorazili bez dětí nebo jsou zatím bezdětní. Vladimír Čapek alias Vláďa ,vítěz Survivora 2022, dorazil sice bez dcery, za to se svou krásnou přítelkyní. Mladý nadějný herec Václav Šanda, se na červeném koberci ukázal po boku své herecké kolegyně Adély Gondíkové. Muzikálový herec a zpěvák Petr Kutheil dorazil se svou krásnou přítelkyní a nechyběl ani vždy skvěle vypadající Matyáš Hložek.