Rozhlasový pořad Muzikál expres bude i letos na Knižním veletrhu!
Zdroj: Se svolením Muzikál Expres

Rozhlasový pořad Muzikál expres bude i letos na Knižním veletrhu!

Vytvořeno dne 09.06.2022

 

Rozhlasový pořad Muzikál expres se Mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy na pražském Výstavišti zúčastňuje již podruhé. Tentokráte bude prezentovat nejen svoje novinkové publikace a hudební nosiče, ale bude rovněž zastupovat i muzikálové soubory Divadla J. K. Tyla v Plzni a Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Ve svém stánku (Muzikál expres / Musical media - Hala A, HA427) připravil i letos pro své příznivce opět zajímavý program.

V sobotu 11. června 2022 se ve 12,30 hod. uskuteční ve stánku Muzikál expresu na letošním Knižním veletrhu autogramiáda a křest receptů kuchařky Teplá a studená kuchyně Jakuba Hübnera, která reflektuje stejnojmenné pořady natáčené pro Praha TV. Jakub Hübner je totiž nejen skvělým muzikálovým zpěvákem, ale i kuchařem. Kromě Jakuba Hübnera budou publikaci podpisovat a na otázky odpovídat Natálie Grossová, Sandra Pogodová a další hosté, kteří se natáčení jednotlivých dílů zúčastnili. Publikace bude pokřtěna a jejím kmotrem není nikdo menší, než hvězda televizních kuchařských pořadů a proslulý cukrář Josef Maršálek.

Dalším zajímavým programem bude autogramiáda v pátek 10. června 2022  od 15,00 do 16,00 hod. Hosté Knižního veletrhu se mohou těšit na šéfa muzikálového souboru Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni, herce a režiséra Lumíra Olšovského a dále pak Soňu Hanzlíčkovou, Pavla Klimendu (hlavní představitele muzikálu Elisabeth) a moderátora a duchovního otce Muzikál expresu, producenta a autora českých libret k řadě světových muzikálů Michaela Prostějovského.

Poprvé na tomto fóru bude prezentováno 2 CD Na muzikál do Plzně, které vyšlo ve spolupráci Muzikál expresu, Divadla J. K. Tyla a Českého rozhlasu. Obsahuje nahrávky z nejúspěšnějších světových muzikálů, které divadlo mělo a má na svém repertoáru.

Ostravský muzikál se představí skvělou publikací, která mapuje jeho více než desetiletou historii, kdy patří bezesporu mezi naše prémiové muzikálové scény. Publikace je nejen precizní dokumentací, ale obsahuje bohatý fotografický materiál. Ostravu bude také reprezentovat nové CD z komorního muzikálu Pět let zpět, na kterém se představují přední sólisté souboru a držitelé Cen Thálie Martina Vlčková a Tomáš Savka. 

Samozřejmě Vás na našem stánku rádi přivítáme i v kteroukoliv jinou dobu.