Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss
Zdroj: herminapress

Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

Vytvořeno dne 28.07.2020

Po Nikol Švantnerové převzala pomyslné žezlo a stala se tak ambasadorkou tradiční soutěže krásy Česká Miss pro letošní rok vítězka z roku 2008, Eliška Bučková.  Modelka získala titul nejkrásnější dívky Česka již před dvanácti lety, ale dodnes neztratila nic ze svých půvabů. Naopak, nejen na poli modelingu, získala cenné zkušenosti, které v rámci role ambasadorky bude sdílet s letošními soutěžícími.

Eliška dokázala své vítězství perfektně zúročit, dodnes je nejen vyhledávanou modelkou, ale nemalé úspěchy slaví i jako zpěvačka.

Česká Miss 2008 v minulosti spolupracovala s významnými českými interprety a její singly mají na YouTube miliony zhlédnutí. Nyní bude, kromě svých vlastních projektů, také podporovat dívky, jenž se touží stát královnou krásy pro letošní rok a získat tak šanci změnit svůj život.

„Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto “startu” plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky a ráda jim budu oporou. Návrat k tradicím, láska k naší vlasti, pomoc druhým, méně sociálních sítí a více lidskosti – toto jsou moje vize, které bych ráda v rámci projektu Česká Miss soutěžícím dívkám předala a pevně věřím, že se nám to společnými silami celého týmu podaří,“ svěřila se Eliška, co pro ni její vítězství v soutěži znamenalo a jak vidí v svou roli v rámci letošního ročníku.