Moderátoři Evropy 2 si udělali mejdan na benzínové pumpě. Dorazili všichni
Zdroj: Se svolením Evropa 2

Moderátoři Evropy 2 si udělali mejdan na benzínové pumpě. Dorazili všichni

Vytvořeno dne 11.10.2022

V nočních hodinách se na pumpě potkávají všichni moderátoři Evropy 2, aby společně jako jedna velká rodina rozjeli pořádnou party. Samozřejmě i zde drží flek posluchačům. Během velkého mejdanu natočili klip Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek, kde  si zahráli Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Jakub Kohák, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová, Pavel Cejnar, Ondra Urban, Petr Říbal, 3v1 a mnoho dalších známých tváří Evropy 2. Vedle nich se v klipu objeví také rapper Rytmus.

„Tak jsme se tu všichni sešli. Protože těch příležitostí, kdy se sejdou opravdu všichni z týmu, je minimum, je to pro mě vždycky velký zážitek, a velmi pozitivní. To, že jsme tam byli všichni najednou, že jsme se všichni viděli a mohli spolu mluvit, je pro nás výjimečná situace,“ shrnul svůj zážitek z natáčení Leoš Mareš. Jeho slova potvrdili i ostatní moderátoři Evropy 2. Parťák z Ranní show Patrik Hezucký se svěřil, že byl sice unavený vzhledem k nočnímu natáčení, ale zároveň i nadšený, že se všichni mohli sejít u tak nádherné práce. Pro Katku Říhovou byla navíc jízda v kamionu velmi obohacujícím zážitkem. Není čemu se divit, když si řidiče kamionu zahrál další z jejích kolegů, Jakub Kohák.

„Byla jsem šokovaná obrovskou produkcí, dramaturgií a tím vším. Když jsem přijížděla na pumpu, tak jsem měla pocit, že se točí už pokračování Avataru,“ vzpomínala na natáčení Zorka Hejdová. Její parťák z Odpolední show Tomáš Zástěra ji souhlasně doplnil: „Nečekaný zážitek byla i jízda ve starém americkém autě bez střehy i bez pásů, navíc nesvítila ani palubní deska.“ Tato dvojice jako jediná netočila totiž pouze na benzínce, ale i na vlakovém nádraží a také cestou na pumpu. Oba prozradili, že se ze začátku báli hlavně během cesty na dálnici, ale vše nakonec dobře dopadlo. Ještě na sebe práskli, že se během natáčení ani jednou netrefili do textu, který dle jejich slov není navíc ani těžký. „Tomáš byl hodně nervózní, proto si nepamatoval text a já jsem stará zapomnětlivka,“ řekla se smíchem moderátorka.

Něco málo ze zákulisí natáčení prozradila i dvojice z Večera na maXXimum. „Natáčení na benzínce jsme si moc užili, catering byl výborný,“ pochvaloval si Ondra Urban. Petr Říbal ho ještě pobaveně doplnil: „Ještě nikdy jsem neviděl Ondru sníst tolik párků v rohlíku a vypít tolik kafe. Po delší době jsme se sešli zase všichni, a to bylo super.“

V klipu se objeví moderátoři Evropy 2: Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Katka Říhová, Jakub Kohák, Pavel Cejnar, Kuba „Koťák“ Kotek, Jindra Ekl, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra, Petr Říbal, Ondra Urban, Lucka Bechynková, Veronika Arichteva, Matina Pártlová, Bára Krčmová, Petr „Nasty“ Cerha, Vojtěch „Vojtaano“ Záveský, Arnošt „Arny“ Frauenberg, Randy Cøld, Bob Švarc, Ondra Vodný, Jakub Štěpán, Zuzka Kozáková a Patrik Vrbovský alias Rytmus.

 

 

 

Default User Image
Martin, 11.10.2022 20:19
...evropu 2 taky poslouchám, hlavně ranní show, normálně nemám potřebu se vyjadřovat k těmto věcem ale tohle je hrozná sračka.
Default User Image
Jiří Čechota, 12.10.2022 11:07
Za mne E2 traparna kde jim přeskakují skladby. Spousta nových songů vůbec nehraje.
Slovenska E2 má úplně jinou úroveň.
A rádia jinde v Evropě jdou dávno jinde...