Moderátorku Hanku Reinders Mašlíkovou čekají opravdu velké změny. Ustojí to?
Zdroj: Archiv

Moderátorku Hanku Reinders Mašlíkovou čekají opravdu velké změny. Ustojí to?

Vytvořeno dne 01.09.2020

 

Léto se pomalu blíží ke konci a Hana Reinders Mašlíková se spolu se synem stěhuje od rodičů zpátky domů, do rodinného domku v malé obci u Kladna. Od 1. září totiž bude malý Andreas navštěvovat školku. Na své „poprvé“ se moc těší. 

Stejné nadšení neskrývá ani Hanka, i když, jak sama říká, neví, jak dlouho jí nadšení vydrží. Do školky totiž budou jezdit 50 kilometrů. „Na školku se Andreas nemůže dočkat. A sama chápu proč. Ta školka je prostě úžasná. Je to školka zaměřená na metody chytrého hraní a rozvoj pohybového aparátu. Navíc to pro něj nebude cizí prostředí, protože tam už jezdil na kroužky. Zná tak jak prostředí školky, tak už i učitelky a bude tam mít i kamarády, co zná,“ říká Hanka. 

Hanka je odhodlaná každý den jezdit do školky a zpět okolo 100 km.

Rodiče si pro synka vyhlédli speciální školku zaměřenou na pohybovou i mentální aktivitu, která podporuje psychomotorický rozvoj dětí, komplexní pohybové dovednosti, jemnou motoriku, kreativitu a rytmus. 

A tak je Hanka odhodlaná, každý den jezdit do školky a zpět okolo 100 km. „Ano, ta vzdálenost zní děsivě, ale věřím, že to budeme dávat. V Praze máme také své pracovní i osobní aktivity, tak nebudeme jen taxikáři. Zatím tedy věřím, že to zvládneme. Řekneme si za půl roku,“ směje se Hanka.