Nejmladší moderátor v Čechách rozjíždí živé talkshow s celebritami! První hosté jsou opravdu hvězdní
Zdroj: Se svolením rodiny Tomáš Hrnčíř

Nejmladší moderátor v Čechách rozjíždí živé talkshow s celebritami! První hosté jsou opravdu hvězdní

Vytvořeno dne 23.11.2023

Herec Jan Přeučil a moderátor Karel Voříšek se dostanou do křížové palby otázek mladého moderátora Tomáše Hrnčíře (12). Ten si oba výtečné rétory pozval do své první živé talkshow. A přestože má Tomáš ve svých dvanácti letech přes 60 reportáží s váženými osobnostmi a mnoho odmoderovaných akcí, živá talkshow „Na slovíčko s Tomášem“, je úplně jiná disciplína.

„Moc na to se těším. Jan Přeučil a Karel Voříšek nás budou učit mluvit podle své knihy, kterou společně napsali. Všichni se pobavíme a také se dozvíme, jak se nebát a mluvit,“ uvedl mladý moderátor.

Program bude obohacený umělecky, a to uměleckou módní show návrhářky Marie Zelené Oslava krás světa. Tento program bude propojen dalšími umělci. Do opery diváky zavede Richard Kolař a Beáta Vymlátilová, zatančí Honza Bartoš, desetiletý mistr světa v karibských tancích a taneční pár David Kazda a Jasmína Jelínková - vicemistři ČR ve standartních tancích. „K Pražskému Jezulátku diváky hudebně zavede moje sestra Eliška Hrnčířová,“ pochlubil se Tomáš.

Večer zahájí diecézní biskup brněnský Mons. Ing. Mgr. Pavel Konzbul, Dr. Večer navštíví také lékaři z Masarykova onkologického ústavu v Brně. Tomáš Hrnčíř zde natáčel mnoho rozhovorů a moderoval akce MOÚ. Pro ozařované děti zde převezme během večera dárek přednosta Kliniky radiační onkologie prof.MUDr. Pavel Šlampa CSc.

Přijďte se pobavit, kulturně obohatit, a také se díky skvělým rétorům naučit, jak se nebát a mluvit. Společenská akce se bude konat 2.12.2023 v 18 hodin v aule Biskupského gymnázia v Brně, které je Tomášovým rodným městem.

Dvanáctiletý Tomáš Hrnčíř není ve světě moderátorů žádným nováčkem.Ve svém pořadu Na slovíčko s Tomášem natočil 105 velkých rozhovorů a přes 60 reportáží z různých akcí nebo míst. Od necelých 9 let začal natáčet rozhovory. Vždy se na každého hosta perfektně připraví a při rozhovorech nepoužívá žádný papír s otázkami. Často natáčí rozhovory s lékaři přímo v nemocnicích. V 10. letech mu propůjčil moderátor Aleš Cibulka jeden živě vysílaný díl pořadu Tobogan v Českém rozhlase Dvojka, který oba moderovali bez předchozí přípravy. Tomášovými pozvanými hosty zde byla zpěvačka Helena Vondráčková a režisér Zdeněk Troška.
Reportáž o Chorvatsku, kterou natočil na dovolené 2022 společně se svojí sestrou Eliškou, měla v ČR velkou sledovanost a reportáž odvysílala chorvatská televize RTL v hlavních zprávách.