Lejla Abbasová o těžké nemoci své dcerky a ještě těžší domácí úloze z matematiky
Zdroj: herminapress

Lejla Abbasová o těžké nemoci své dcerky a ještě těžší domácí úloze z matematiky

Vytvořeno dne 07.12.2020

Moderátorka, modelka a máma čtyř dětí Lejla Abbasová je praktická žena. Ihned po otevření obchodů potřebovala koupit svým dětem punčocháče a nákup spojila s pořízením dárku holčičce z dětského domova.

„Na vánočním stromečku jsem vybrala přání, kde si holčička přeje legíny lesklé, velikosti M. Tak je pořídím spolu s věcmi pro mé děti. Co se týká dětského oblečení, jsem rozumná. Nemám problém, že děti po sobě věci dědí,“ uvedla Lejla Abbasová na akci Nadačního fondu Hanky Kynychové.

Video soubor

Péče o potomky zabere Lejle Abbasové hodně času a zvláště v karanténě to bylo náročné. I z toho důvodu, že malá dcerka vážně onemocněla. „Iman nastoupila do školky a hned lehla ze spálou a mononukleózou. Šest týdnu byla úplně mimo. Naštěstí už je ve školce,“ usmívala se Lejla a dodala, že si z karantény odnáší další velkou zkušenost.

„Kdysi jsem zvažovala pro děti domácí výuku a jsem ráda, že jsem si teď vyzkoušela naživo. Vím, že už nikdy v životě nebudu zvažovat domácí výuku. Já jsem rodič prchlivý, netrpělivý, neřvu, ale mám k tomu blízko, hroutím se dovnitř a pak z toho nespím,“ začala na vážno a pak se rozesmála: „Dostalo mě, když měl David (třetí třída) zpracovat pracovní list, kde se počítalo do 50. Já jsem to s ním dělala a on to odevzdal paní učitelce. A pak mi řekl, že jsem měla všechno v pořádku, akorát v  tom sčítání byly nějaké chybičky. Nejsem ten správný člověk na kontrolu matematiky. Čísla mě opravdu nedělají dobře.“