Muzikálová hvězda Tomáš Vaněk tentokrát trochu jinak
Zdroj: herminapress

Muzikálová hvězda Tomáš Vaněk tentokrát trochu jinak

Vytvořeno dne 30.09.2021

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravuje v Theatre Royal na dva sobotní podzimní večery 23. 10. a 13. 11. 2021 unikátně intimní, interaktivní koncertní sólo show za doprovodu klavíristy Young Jerry Lee. Jedná se o Tomášův návrat do těchto prostor poté, co zde úspěšně uvedl několik svých sólových koncertů a one man show How to become Czech.

Herec, zpěvák a producent Tomáš Vaněk, hvězda nejen divadelních prken, sklízí uznání diváků i kritiků za hlavní role v mnoha českých premiérách světových muzikálů, jako Fantom opery, Rent, Ples upírů, Tick, Tick...BOOM!, Čarodějka a dalších. Je známý také filmovým a televizním divákům, a to například z filmů Gympl, Vejška či seriálu Svatby v Benátkách.

Právě nyní Tomáš přichází s koncertní show, ve které ho poprvé doprovodí výjimečný mladý klavírista a showman Young Jerry Lee. Spojení těchto dvou umělců přinese originální pojetí písní ze světových muzikálů a popových hitů často poprvé v českém znění.

Tomášův působivý projev a úžasné vokální schopnosti jsou zárukou výjimečného večera, který se v prostředí stylového prvorepublikového sálu a s dobrým drinkem u stolku stane nezapomenutelným!

Koncert se uskuteční ve dvou termínech, 23. 10. 2021 a 13. 11. 2021 vždy v 19.00 v Royal Theatre & Club Chic.