Nemocná Zagorová v bolestech: Zlomila si čtyři obratle!
Zdroj: herminapress

Nemocná Zagorová v bolestech: Zlomila si čtyři obratle!

Vytvořeno dne 16.05.2022

Tak ráda by se vrátila na koncertní pódia, ale zdraví jí to zatím nedovoluje. Zpěvačka Hana Zagorová (75) má soustavně od prodělání covidu zdravotní problémy, které se neustále přidávají. Trpí hlavně její kosti.

Místo, aby svým pěveckým vystoupením těšila své věrné posluchače, objíždí jednoho doktora za druhým. „Mám osteoporózu,“ přiznala zpěvačka, která kvůli podlomenému zdraví musela odvolat veškerou práci. „To kvůli bolestem. Zlomila jsem si tři obratle. Pak ještě jeden nad nimi,“ vysvětlila Zagorová v pořadu Primy Showtime.

Aby si udržela zafixovanou páteř, musí nosit korzet. Ten ji od bolestí trochu pomáhá. Sílu ji v těchto dnech dodává práce, které se může věnovat pouze částečně. „Musím být hodně v posteli, ale už jsem začala chystat novou desku,“ prozradila Hanka s tím, že má dosud sedm hotových krásných písniček. Kdyby mohla, nejraději by už vpadla na pódium, ale zatím to na velké rozběhnutí nevypadá.

S vleklými zdravotními problémy se ještě rok po prodělání covidu potýká o mnoho let mladší herečka Jana Bernášková. Trápí ji postcovidový syndrom, v jejím případě nespavost a zvonění či šumění v uších.