Tolik sprosťáren by Antonio Banderas z pusy nikdy nevypustil. Ale když jde o Film roku…
Zdroj: Bontonfilm

Tolik sprosťáren by Antonio Banderas z pusy nikdy nevypustil. Ale když jde o Film roku…

Vytvořeno dne 12.05.2022

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii Film roku nevyhýbají ani scénám, které by mohly sloužit jako lekce španělštiny pro dospělé. V ukázce se Antonio Banderas a Oscar Martinez předhání, kdo koho více urazí. Na festival vulgarit a emocí dohlíží Penélope Cruz.

Penélope Cruz jako slavná a excentrická režisérka dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Aby z nich dostala to nejlepší a ty opravdové emoce, nachystala pro ně několik zkoušek.

Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou obletovanými legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Všichni tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa, který tak dobře znají.