Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

Vytvořeno dne 28.07.2020
Autor Redakce

Po Nikol Švantnerové převzala pomyslné žezlo a stala se tak ambasadorkou tradiční soutěže krásy Česká Miss pro letošní rok vítězka z roku 2008, Eliška Bučková.  Modelka získala titul nejkrásnější dívky Česka již před dvanácti lety, ale dodnes neztratila nic ze svých půvabů. Naopak, nejen na poli modelingu, získala cenné zkušenosti, které v rámci role ambasadorky bude sdílet s letošními soutěžícími.

Eliška dokázala své vítězství perfektně zúročit, dodnes je nejen vyhledávanou modelkou, ale nemalé úspěchy slaví i jako zpěvačka.

Česká Miss 2008 v minulosti spolupracovala s významnými českými interprety a její singly mají na YouTube miliony zhlédnutí. Nyní bude, kromě svých vlastních projektů, také podporovat dívky, jenž se touží stát královnou krásy pro letošní rok a získat tak šanci změnit svůj život.

„Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto “startu” plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky a ráda jim budu oporou. Návrat k tradicím, láska k naší vlasti, pomoc druhým, méně sociálních sítí a více lidskosti – toto jsou moje vize, které bych ráda v rámci projektu Česká Miss soutěžícím dívkám předala a pevně věřím, že se nám to společnými silami celého týmu podaří,“ svěřila se Eliška, co pro ni její vítězství v soutěži znamenalo a jak vidí v svou roli v rámci letošního ročníku.