Nelly Řehořová budoucí postrach lumpů a zlodějů! Kriminálníci třeste se!
Zdroj: herminapress

Nelly Řehořová budoucí postrach lumpů a zlodějů! Kriminálníci třeste se!

Vytvořeno dne 01.09.2020

 

Na první pohled je to milé, něžně romantické devatenáctileté děvče. Ovšem pozor, ač skutečně budí takový dojem dříme v ní akční hrdinka. A tuhle roli nemíní jen tak opustit. Herečka a zpěvačka Nelly (Řehořová) nesnáší drsňáky, násilníky, zloduchy a padouchy všeho druhu a rozhodně chce s podobnými individui v budoucnosti zatočit.

Z Nelly Řehořové bude nekompromisní ochránkyně zákona.

„Jo, je to tak,“ s úsměvem nám prozradila. „I navzdory koronaviru  jsem úspěšně odmaturovala a v říjnu nastupuji na vysokou školu, kde budu studovat obor kriminalistika. Moji přátelé byli hodně překvapeni tímhle výběrem, ale mě to hodně zajímá, sleduji filmy s touto tématikou, ráda čtu detektivky, prostě vždycky mě to ke kriminalistice táhlo, takže volba byla jasná a do budoucna posílám vzkaz -  kriminálníci, třeste se,“ doplnila, jak jinak, než opět s úsměvem na tváři, Nelly, budoucí nekompromisní ochránkyně zákona.

Jak ale jedním dechem doplnila, herectví a zpívání se nemíní vzdát a i tuhle kariéru chce nadále rozvíjet a posouvat se dál.

„Těším se na studia i nové role a příležitosti v showbyznysu. Přes léto zkoušíme muzikál Rebelové v Hudebním divadle Karlín, kde hraji Bugynu a moc mě to baví, chystají se zkoušky dalšího muzikálu tentokrát v divadle Broadway Láska nebeská. Tyhle moje nové role jsou trošku jiné, než třeba v Kvítku mandragory, Kocourovi v botách nebo Muži se železnou maskou, ale vítám to a moc se těším,“ svěřila se Nelly, kterou jsme načapali na křtu jejího hodně vydařeného fungl nového klipu s názvem Naopak v Óbejváku Óčka ve Westfieldu Chodov, kam jí přišli podpořit její kolegyně a kamarádky z „Rebelů“, Nikola Ďuricová, Viktorie Tandlerová a Sarah Salloum, s nimiž si ještě před slavnostním aktem zahrála na plystationu.  A nejen tyhle dámy nemohly chybět, dorazila i partička youtouberů, která při křtu pilně pracovala, aby zachytila tuhle události i pro kamarády, kolegy a zájemce na internetu.