Útok s moukou na Jana Bendiga na Slavících byl prý domluvený! Zpěvákovi hrozí pokuta 50 tisíc
Zdroj: herminapress

Útok s moukou na Jana Bendiga na Slavících byl prý domluvený! Zpěvákovi hrozí pokuta 50 tisíc

Vytvořeno dne 22.02.2024

Největší poprask na Slavících udělal nejspíše zpěvák Jan Bendig, kterého neznámý pachatel přímo na červeném koberci posypal moukou. Strhla se lavina článků v médiích a komentářů na sociálních sítích, které zpěváka podporovala a obhajovala. Bendig i jeho manažer a partner Lukáš Rajmon vše ohlásili na policii. Nyní se vše ukazuje v jiném světle a na povrch vyplulo, že celá "mouková" akce byla domluvená.

„Kriminalisté celý incident na Českém slavíkovi prověřili a detektivové z odboru extremismu a terorismu zjistili, že oba účastníci se na celé události domluvili, a z tohoto důvodu nebyl spáchán žádný trestný čin a celý případ byl odložen, oba dva jsou ale podezření z přestupku křivé vysvětlení a bude to předáno příslušnému správnímu orgánu k prošetření, kdy jim hrozí pokuta až 50 tisíc korun,“ uvedl pro pořad Showtime mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

Zpěvák i jeho tým se k tomuto tématu zatím odmítli vyjádřit. Mnozí tvrdí, že to měla být zviditelňující kampaň před jeho koncertem v O2 Universum, který se uskuteční v březnu. Jak celá kauza dopadne, a jestli to bude mít vliv na zpěvákovu budoucnost, si budeme  muset počkat.