Módní policie z Českého lva! Nejlépe se oblékla Klára Issová! Geislerová odbyla účes
Zdroj: herminapress

Módní policie z Českého lva! Nejlépe se oblékla Klára Issová! Geislerová odbyla účes

Vytvořeno dne 09.03.2024

Naše módní policie se dnes podívala do pražského Rudolfina, kde se předávají ceny České filmové a televizní akademie, pro všechny známé jako Český lev. Většina se těší, až se dozví, kdo v jaké kategorii uspěl, nás však dnes bude také zajímat, jakou kdo zvolil módní kreaci! Podívejte se do naší galerie a uvidíte, jestli se na názoru s námi shodnete!

Herečka Klára Issová zvolila hodně odvážný model a vyplatilo se! Stříbrné šaty s hlubokým výstřihem jí neskutečně slušely a zvýraznily její štíhlou postavu. Dobře vypadají i vycpávky v ramenou v kombinaci s dlouhým rukávem. Šperky, kabelka, jemný make-up a vyčesané vlasy už jen podtrhují celkový vzhled! Za naši redakci musíme Kláru opravdu pochválit!

Moderátorka a herečka Eva Decastelo oblékla krásné šaty s odhalenými rameny. Jsou v kombinaci modré a černé barvy, kde základ je v černém přiléhavém střihu a modrá část zvláštně zdobí dekolt a pokračuje až do rukaviček. Evin model se nám moc líbí a tleskáme!

Herečka Elizaveta Maximová se inspirovala módní ikonou Marilyn Monroe a dorazila v korzetových šatech ve fuchsiové barvě s našitými stříbrnými štrasy ve tvaru kohoutí stopy. Elizaveta má v šatech opravdu úzký pas a v oblasti boků mají šaty vycpávky, aby šaty přidaly na ženskosti. K šatům perfektně zvolila i účes, make-up a doplňky.

Herečka Aňa Geislerová nás dnes trochu překvapila. Černé šaty na jedno rameno s nabíraným rukávem jí moc slušely a líbilo se nám i smaragdově zelené psaníčko. Co se ale týká účesu a make-upu, tak máme pocit, že na ten Aňa zapomněla a docela jej odbyla.

Herečka Halka Třešňáková vypadala, že na takovou akci šla asi poprvé. Na jejím outfitu se jí nic nepovedlo, krátké šaty se na takovou akci nehodí, stříbrné sandály na podpatku působí nevkusně a nevypadají dobře. Co se týká make-upu a účesu, tak na ten Zuzana také zapomněla.

Herečka Alžběta Ferencová, známá jako Zea, vypadala nádherně! Dlouhé přiléhavé třpytivé šaty na špagetková ramínka jí neskutečně slušely a zvýraznily její štíhlou postavu! Perfektní účes i jemný make-up už jen šaty dobře doplnily. Co ale bylo trochu navíc je třpytivé psaníčko, příště bychom zvolili raději něco méně výrazného.

Na další outfity se mrkněte do naší galerie.