Stížnost Richarda Genzera na hluk dělníků měla rychlou odezvu. Posílají mu vtipný vzkaz!
Zdroj: herminapress

Stížnost Richarda Genzera na hluk dělníků měla rychlou odezvu. Posílají mu vtipný vzkaz!

Vytvořeno dne 08.03.2024

Herec Richard Genzer si postěžoval na hluk, který vydávají těžké stroje při stavbě domu pod jeho okny. Richard tak nemohl spát a byl z toho značně nevrlý. Stavbaři však dokázali, že mají srdce a osud Geňova spánkového režimu jim není lhostejný.  

Ještě včera byl Richard Genzer kvůli stavebnímu ruchu nevyspalý a podotkl, že spánkový deficit dožene v tramvaji. Stavaři pod jeho okny projevili smysl pro humor a na hercovu stížnost reagovali.

„Geňo vydrž ještě 4 dny,“ napsali na velký transparent, který připevnili na stavební buňku tak, aby ji herec při pohledu z okna ihned viděl.

„V minulém videu jsem si stěžoval na hluk, ale musím všem stavařům odpustit, protože mají smysl pro humor. Tohle mě dneska ráno probudilo: Geňo vydrž ještě 4 dny,“ uvedl skoro dojatě Richard Genzer. „Vydržím, vydržím!“ svatosvatě stavařům slíbil Genzer potěšen tím, že stavaři jsou veselá kopa a také sledují jeho instagramový profil.

 

 

 

Default User Image
Petr, 08.03.2024 10:26
Dementní rádobyherec společně se Suchánkem jsou na zvracení...............
Default User Image
Pavel, 08.03.2024 11:28
A když si budu stěžovat na demenci těch, co se považují za umělce, také mi budou stačit 4 dny a vypadnete?
Pokud ti to tak vadí, ty rádoby umělče, tak jim jdi ukázat, jak to mají dělat jinak.
Práce je pro tebe sprosté slovo a ještě máš tu drzost kritizovat druhé?

Ano, když někdo PRACUJE, tak je u toho i někdy hluk. Ty když "pracuješ", tak to trvá jen 2 vteřiny, než tě rozumný člověk přepne.