Anna Julie Slováčková žádného fešáka už nehledá. Svého Muže roku má doma!
Zdroj: herminapress

Anna Julie Slováčková žádného fešáka už nehledá. Svého Muže roku má doma!

Vytvořeno dne 25.03.2024

Zpěvačka Anna Julie Slováčková bývá častým hostem aktivit kolem soutěže Muž roku, který před 25 lety založil David Novotný. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se zpěvačka přišla podívat na první kolo castingů Muž roku 2024 na Střeleckém ostrově.

Dlužno dodat, že Anna žádného fešáka nehledá, svého sympaťáka má doma a Anička si nedovede představit, že by šel do soutěže mužské krásy a sympatií.  „Můj kluk je pro mě muž roku. A já bych asi nebyla nadšená z toho, kdyby se do takovéto soutěže chystal. Leda by si z toho šel udělat legraci, potom bych ho naprosto podporovala a zasmála se s ním,“ uvedla Anna Julie Slováčková.

Přesto soutěž Muž roku vede v patrnosti. „Já hlavně podporuji ředitele soutěže Davida Novotného, kterého si vážím a spolupracujeme spolu i na jiných projektech. O mně je všeobecně známo, že mužské či ženské soutěže tohoto typu nepodporuji. Myslím, že nejde posoudit člověka podle toho, jak vypadá nebo jak se jeden večer chová. Ale kdybych seděla v porotě a vybírala, zeptala bych se adepta na to, co ho činí opravdu šťastným, a chtěla bych znát pravdivou odpověď. Myslím, že ke štěstí stačí fakt maličkosti.“

Annu Julii Slováčkovou mimo jiné činí šťastnou muzika a její kapela. S tou chystají letní singl, mají před sebou letní koncerty a festivaly. Zpěvačka se také těší na Velikonoce, které tradičně stráví na chalupě. „Budu s bráchou, rodinou a s přítelem na chalupě. Je krásné, když se odpoledne sejde vesnice, většinou už trochu ovíněná, nikdo si na nic nehraje, ňuňáme tam všechna ta miminka, jak lidská, tak zvířecí a je nám dobře. Těším se na to víc, než na Vánoce. Doufám, že na mne hodovníci čekají a dostanu na zadek jarními proutky, ať jsem zdravá,“ těší se Anna Julie Slováčková.

Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si „jen“ ze soutěže odnesla novou životní zkušenost. A to není málo. „Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

 

 

 

Default User Image
ANNA, 25.03.2024 08:35
uzdrav se, děvče ,ať se daří, přeji hezké jaro a všem lidem štěstí do duše...
Default User Image
Bronislava Černá, 26.03.2024 22:12
Vše dobře dopadne.
Budeš zdravá a šťastná a budeš mít nádherný, šťastný život