Oldřich Navrátil prozradil letité tajemství seriálu Bylo nás pět. Otce Bajzu měl hrát úplně někdo jiný
Zdroj: herminapress

Oldřich Navrátil prozradil letité tajemství seriálu Bylo nás pět. Otce Bajzu měl hrát úplně někdo jiný

Vytvořeno dne 30.11.2022

Stačilo málo a oblíbeného herce Oldřicha Navrátila bychom v seriálu Bylo nás pět neviděli. V něm totiž původně neměl hrát. Na jeho roli byli nejprve vybráni Josef Abrhám nebo Viktor Preiss.

„Chtěli je, ale režisér Karel Smyczek trval na mně, řekli mu: No dobře, chcete Navrátila, tady máte Navrátila. Tak to je pak z toho člověk nervózní, to víte. Myslím, že nic lepšího už nenatočím,“ uvedl Oldřich Navrátil.

Na Primě přitom pravidelně natáčí Receptář Prima nápadů. „Uvádím kutilský pořad, ale kutil moc nejsem. Já jsem spíš na tu zahrádku. Od kutění mám ženu, to je velká kutilka, všechno spraví, všechno dá do pořádku a já jí za to třeba uvařím,“ prozradil, jak to chodí u nich doma.

 Se svou současnou manželkou Monikou se poznal na vesnické zábavě. „Naše hardtrampová trampská osada LSD (lesy, stráně, dým) pořádá každý rok ples a na jednom se vyskytla i Monička, slovo dalo slovo, vyměnili jsme si telefonní čísla a už je to dvanáct let,“ prozradil Navrátil. Společně žijí v Třebíči, kde hodlá i zemřít. „Narodil jsem se tam, vyrostl jsem tam a spočinu tam věčný sen. Máme tam krásnou hrobku,“ překvapil Honzu Dědka v jeho 7 pádech Oldřich Navrátil.