Sara Sandeva  v černém negližé a s bičíkem v ruce. Přítel Prachař jí za to přinesl kytici
Zdroj: herminapress

Sara Sandeva v černém negližé a s bičíkem v ruce. Přítel Prachař jí za to přinesl kytici

Vytvořeno dne 29.11.2022

Herečka Sara Sandeva ukázala, jaká v ní dříme ďáblice. Ve vysokých botách, černém rajcovním prádélku na bičíkem v ruce rozjela na jevišti herecký koncert a to všechno před zraky svého přítele Jakuba Prachaře.

Herečka dostane do kolen opilého ruského důstojníka, jako pravá domina práská bičíkem, udílí rozkazy a pod štítkem vojenské čepice hází sexy pohledy, přesně tak, jak jí určuje role Milady v komedii Okupace, kterou odpremiérovalo Divadlo Bez zábradlí.

Sice Saru potom na jevišti málem uškrtili, ale i to stačilo na to, aby sklidila bouřlivý potlesk a gratulaci od bývalé první dámy Dagmar Havlové, která si nenechala premiéru ujít.

Do hlediště také zasedly známé osobnosti. Na Okupaci se přišli podívat Denisa Pfauserová, Václav Šanda, Ljuba Krbová s manželem Ondřejem Neffem, Barbora Jánová, Hana Vagnerova, Mariana Prachařová, Jana Švandová, Martina Babišová se přišla podívat na svého Kryštofa Bartoše a další.

 Hra Okupace je zasazena do prostředí oblastního divadla za dob normalizace, kam uprostřed divadelní zkoušky vtrhne opilý ruský důstojník s kanystrem benzínu a chutí se bavit. V dalších rolích v Okupaci excelují Pavel Batěk, Kryštof Bartoš nebo Jan Řezníček, Dan Kranich nebo Vladimír Pokorný, Jevgenij Libezňuk, Zdeněk Žák a Michal Kročil.