Parádní proměna hvězdy Modrého kódu. Marika Procházková výrazně zhubla, o vnady však nepřišla
Zdroj: herminapress

Parádní proměna hvězdy Modrého kódu. Marika Procházková výrazně zhubla, o vnady však nepřišla

Vytvořeno dne 11.11.2022

 

Herečka Marika Procházková alias doktorka Vali Slavíčková z Modrého kódu se vždy pyšnila plnými tvary a nadupaným dekoltem. Ačkoliv seriálová hvězda není součástí charitativního kalendáře Proměny nadace Archa Chantal, když se zúčastnila jeho křtu a dražby, nestačili se přítomní divit. Herečka totiž také prošla výraznou proměnou. Předvedla figuru o desítky kilo lehčí. A co je na tom nejlepší, že se úbytek váhy nijak nepodepsal na jejích přednostech. 

Cesta za štíhlejší postavou přitom nebyla vůbec těžká. Marice jen stačilo, že měla čas se sama sobě věnovat. „Využila jsem pandemii k tomu, že jsem se starala o svoje tělo. Jak byla zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěla dolů,“ prozradila Procházková pro Aha! svůj recept na hubnutí. Zároveň se pochlubila, že se jí podařilo shodit úctyhodných 30 kilo. 

Že se herečce povedlo zapracovat na své postavě ji jistě velmi těší. Zároveň Procházková připouští, že ani nějaké to deko navíc ji nijak výrazně netrápilo. „Já se tak neřeším,“ prohlásila skromně. Zkrátka, kdyby hubnutí nepřišlo nenásilnou cestou, zřejmě by se kyprými tvary pyšnila dodnes. Někdejší představitelka Miládky ze seriálu Ulice totiž patřila mezi jednu z mála dam, které umí nosit boubelatější postavu s takovou grácií. 

 

 

 

Default User Image
MS, 15.11.2022 07:47
Předtím vypadala mladistvěji a byla taková hezčí. Ale pokud se cítí líp, tak budiž.