Poznáváte fešáky v dámských šatech? Tuhle podívanou vám naservírují v Divadle Broadway
Zdroj: se svolením Divadlo Broadway

Poznáváte fešáky v dámských šatech? Tuhle podívanou vám naservírují v Divadle Broadway

Vytvořeno dne 08.11.2021

Muži převlečení v dámských šatech, ozdobeni mohutnými parukami, obuti do podpatků – právě takové role před dvěma roky přijali v muzikálu Kvítek Mandragory Miroslav Etzler, Richard Genzer, Sagvan Tofi, Jaromír Nosek nebo Michal Novotný.

„I když už jsem zažil ve své kariéře opravdu cokoli, tak musím říct, že na podpatky si nezvyknu nikdy. Bolí z toho nohy a večer mám doma pocit, že jsem byl celý den lyžovat. Ale to by bylo, aby herec pro roli trochu netrpěl. Za ten potlesk a smích od diváků to rozhodně stojí,“ sdělil Jaromír Nosek.

V odvážných dekoltech se divákům na jevišti Divadla Broadway na 100. repríze oblíbeného hitmuzikálu představily Adéla Gondíková nebo Linda Finková. 
„K herecké profesi patří i scény, kdy jsme před diváky odhalenější. V Kvítku Mandragory mám tyto slušivé plavky, takže divákům pravidelně ukazuji své nohy a svůj výstřih,“ svěřila představitelka vyšetřovatelky Sylvie Adéla Gondíková. 

„Stydlivá nejsem, v několika muzikálech jsem už oblékala kostýmy, které mě dost odhalovaly. Ale pokud to mělo v daném případě opodstatnění, tak mi to nevadilo. Ovšem, co nemám, to neukazuji,” dodala závěrem s humorem sobě vlastním Linda Finková.

V dalších rolích jubilejního představení muzikálu Kvítek Mandragory se představili například Iva Hüttnerová, Bořek Slezáček, Eliška Bučková nebo Radka Fišarová. Tento týden se vrací do Divadla Broadway muzikál s hity Waldemara Matušky Láska nebeská, Kvítek Mandragory odehraje další reprízy opět v únoru 2022.