Přiznání moderátorky Štěpánky Duchkové! Trápí ji prsa a její nevděční synové!
Zdroj: Se svolením Štěpánka Duchková

Přiznání moderátorky Štěpánky Duchkové! Trápí ji prsa a její nevděční synové!

Vytvořeno dne 15.11.2023

Bývalá tvář TV Prima Štěpánka Duchková (50) je matkou čtrnáctiletých dvojčat Honzy a Adama. Oba jí v současnosti dělají velké problémy! Nám o nich promluvila, a také se svěřila, že by chtěla větší prsa!

S manželem Janem Hruškou vychovává pubertální syny v Pražských Čakovicích, kde rodina žije. A jako každá matka dospívajících dětí to v současné době s nimi nemá jednoduché. „Jeden se obarvil na černo a vypadá, jako Emo, takže doma máme těžký punk. Druhý zas nechce nic dělat. Měli jsme jet na dovolenou do Barcelony, kterou jsem dlouho plánovala a těšila se na ní. Ale bylo mi řečeno od synů, že nemají zájem se mnou nikam jezdit a že raději budou beze mě doma. To se mě dost dotklo, protože mi přijde brzy, aby se ode mě takhle distancovali, a navíc ten nevděk,“ svěřila se nám Štěpánka na akci Forum Media 2023, kde byla jako host a vzor pro novináře, protože sama školí a poskytuje mediální tréninky.

„Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, protože svět marketingu a médií je mi velmi blízký. Dlouhé roky jsem fungovala v televizích, a tak můžu ráda pomoc a poradit,“ prozradila štíhlá blondýnka, která na akci přiznala, že by chtěla větší prsa! „S postavou jsem celkem spokojená. Musím se v jídle hodně hlídat, ale co mi vadí jsou prsa. Chtěla bych mít větší. Uvažovala jsem o plastice, ale bojím se bolesti, takže zatím jsem to nechala takhle, ale uvidíme co do budoucna,“ zakončila moderátorka.