Půl roku bez manžela! Moderátorka pořadu Sama doma prozradila, jak se jí daří
Zdroj: herminapress

Půl roku bez manžela! Moderátorka pořadu Sama doma prozradila, jak se jí daří

Vytvořeno dne 23.02.2022

 

Manžel půvabné moderátorky a někdejší Miss Lucie Křížkové nastoupil víc než před půl rokem do vězení a tak se Křížková sama stará o domácnost a dvě děti. Nečekaným zdrojem příjmů se jí staly sociální sítě, díky kterým má možnost se realizovat a trávit více času doma.

„Mé pracovní aktivity se v posledním roce, vlivem pandemických opatření, výrazně omezily. Moderuji prakticky jen jeden týden v měsíci pořad Sama doma, který je můj splněný moderátorský sen. Ale živí mě Instagram. Ano, ještě před pár lety jsem si něco takového neuměla představit, ale teď je to realita. Nejde mi přes pusu označovat influencerství za práci, ale je to teď moje hlavní forma obživy. A jsem nadšená,“ přiznává Lucie.

V tomto složitějším období kráska oceňuje zejména to, že může pracovat z domova a trávit tak dostatek času s dětmi. „V rámci různých spoluprací se navíc i s dětmi podívám na zajímavá místa, sbíráme nové společné zážitky. Některé spolupráce mě navíc vrací zpět k modelingu, třeba naposledy jsem nafotila kolekci doplňků. Na focení v hotelu Sen se mnou byla i Lola, která mě při práci ráda doprovází,“ pochvaluje si novou kariéru.

Všechny dny však nejsou zalité sluncem. I přes pozitivní přístup se musí Lucie někdy spolehnout na pomoc okolí: S dětmi mi pomáhá kamarádka, která bydlí kousek od nás. Bez ní bych se v pracovním týdnu neobešla.“