Roman Šebrle se obklopil kráskami. Terezu Kerndlovou a manželku hokejisty Plekance potkal ve fitku
Zdroj: herminapress

Roman Šebrle se obklopil kráskami. Terezu Kerndlovou a manželku hokejisty Plekance potkal ve fitku

Vytvořeno dne 03.12.2021

Od prosince si v pražském nákupním centru můžete zacvičit v nově otevřeném fitnessu. O jeho kvalitách se na vlastní kůži přesvědčila i štíhlá zpěvačka Tereza Kerndlová, bývalá tenisová jednička a aktivní maminka Lucie Šafářová nebo český herec a zpěvák Milan Peroutka. Na akci nemohl chybět ani Roman Šebrle, jenž je hlavním ambasadorem této značky.

„Nové fitko je v porovnání s ostatními posilovnami jedinečné svým individuálním přístupem. Na své si zde přijde opravdu každý. Ať už profesionální sportovec nebo člověk, který s pravidelným pohybem teprve začíná. Přidanou hodnotu vidím ale i v dalších lákadlech, jako je dotykový bar na přípravu protein drinků nebo výběrové kávy. I tyto zdánlivě nepatrné detaily totiž posunují clever fit o úroveň výš,“ chválí koncept jeho tvář, olympijský vítěz Roman Šebrle.

Fitness centrum tak do Prahy přináší nejvyšší standardy moderního cvičení. Ve své nabídce má nejen posilovací stroje Technogym, ale také unikátní kruhový trénink Biocircuit. Ten spočívá v tom, že zákazník při vstupu dostane chytré hodinky, které mapují jeho schopnosti a mohou mu tak nastavit cvičební plán na míru.